Vores team

Med højt engagement og smil i stemmen tager vi imod besked eller omstiller opkald

Steen Løcke

Steen Løcke
steen@responsum.dk
google

Thomas Løcke

Thomas Løcke
thomas@responsum.dk
google

Trine Løcke

Trine Løcke
trine@responsum.dk
google

Hanne B. Ögüt

Hanne B. Ögüt
hanne@responsum.dk
google

Michala E. Siemonsen

Michala E. Siemonsen
michala@responsum.dk
google

Emilie Stormer

Emilie Stormer
emilies@responsum.dk
google

Alexander Holten

Alexander Holten
alexander@responsum.dk
google

Sofie Norling Johansen

Sofie Norling Johansen
sofie@responsum.dk
google

Malou Hjorth Frederiksen

Malou Hjorth Frederiksen
malou@responsum.dk
google

Andreas Birk Pedersen

Andreas Birk Pedersen
andreas@responsum.dk
google

Nadia Ladefoged Gregersen

Nadia Ladefoged Gregersen
nadia@responsum.dk
google

Sofie Ahrens Hesselager

Sofie Ahrens Hesselager
sofie.hesselager@responsum.dk
google

Andreas Oehlenschlæger

Andreas Oehlenschlæger
andreas.weis@responsum.dk
google

Matilde Vibe Pedersen

Matilde Vibe Pedersen
matilde@responsum.dk
google

KONTAKT OS I DAG

Prøv os gratis og uforpligtende i 30 dage – udfyld formularen og oplev hvordan responsum gør din dag lettere.

11 + 3 =

site created & designed by wkh.dk